Jak wyróżnić relacje na Instagramie?

Zdjęcie przypiętych kartek na tablicy

Jak już pewnie wiesz, relacje na Instagramie dostępne są tylko przez 24 godziny od momentu publikacji. Jednak istnieje możliwość wyróżnienia najciekawszych relacji na swoim profilu na stałe.

Do dyspozycji masz nie tylko bieżące, ale także wcześniej publikowane relacje zapisane w archiwum. Możesz je dobrowolnie nazywać i dzielić na kategorie, które pojawią się na Twoim profilu między biografią a postami.

Aby wyróżnić relacje, przejdź do sekcji Story Highlights na swoim profilu, kliknij przycisk Nowe i zaznacz jedną lub więcej relacji z archiwum. W następnym kroku wybierz odpowiednią nazwę i gotowe! Twoje relacje są przypięte do profilu i dostępne w każdym momencie dla wszystkich obserwujących.

Usuwanie wyróżnionych relacji jest równie proste - wystarczy chwilę przytrzymać ikonę relacji, a następnie wybrać opcję Usuń wyróżnione relacje. Niestety nie ma możliwości wyróżnienia relacji na profilu bez wcześniejszego ich udostępnienia. Dodawane relacje są zapisywane w archiwum, skąd można je następnie przypiąć do swojego profilu.

Oglądając wyróżnione relacje użytkowników, musisz pamiętać, że wyświetlenia mogą zapisywać się w historii wyświetleń, do której wgląd ma autor relacji. Jeśli chcesz mieć pewność, że nikt nie dowie się o jej wyświetleniu, to Insta Story Viewer jest miejscem dla Ciebie. Dzięki niemu podejrzysz zarówno bieżące, jak i wyróżnione relacje całkowicie anonimowo.

Jak widzisz wyróżnienie relacji na Instagramie to łatwy sposób na przedstawienie dodatkowych informacji o Tobie lub Twojej firmie. Z pewnością zwiększysz zainteresowanie użytkowników, wypromujesz swój profil lub biznes i zyskasz nowych obserwujących.