Jak zapisać zdjęcie profilowe na Instagramie?

Zdjęcie profilowe

Liczba utworzonych kont na Instagramie zbliża się do 1.5 miliarda. Przy tej ilości użytkowników ciężko rozpoznać znajomą osobę, zwłaszcza że nie ma możliwości wyświetlenia zdjęcia profilowego w pełnej rozdzielczości, a nazwy użytkowników często nie składają się wyłącznie z imienia lub nazwiska.

Jeśli podczas korzystania z oficjalnej aplikacji masz problem ze stwierdzeniem tożsamości użytkowników po małej i nieczytelnej miniaturze, to warto skorzystać z narzędzia Insta Profile Picture Downloader, które umożliwia wyświetlenie oraz zapisanie zdjęcia profilowego na Instagramie w pełnym rozmiarze. Wystarczy wpisać nazwę dowolnego użytkownika (również prywatnego) i poczekać na pojawienie się obrazu, które z powodzeniem możesz zapisać na swoim urządzeniu. Nic prostszego!

Teraz gdy możesz przyjrzeć się zdjęciu profilowemu w wysokiej jakości, jesteś w stanie dokładnie zweryfikować daną osobę i ewentualnie zaakceptować lub wysłać prośbę o obserwację. Pamiętaj jednak, że zdjęcia użytkowników mogą być objęte prawami autorskimi, dlatego musisz zachować szczególną ostrożność.