Jak zobaczyć profil prywatny na Instagramie?

Zdjęcie ogrodzenia

Instagram to portal społecznościowy przeznaczony do robienia, edytowania, i udostępniania zdjęć oraz nagrań wideo. Po stworzeniu konta w serwisie jest ono dostępne publicznie - każdy użytkownik może zobaczyć publikowane przez nas materiały.

Jednak w dowolnym momencie możemy zastrzec swoje konto i osoby chcące mieć do niego wgląd będą musiały wysłać prośbę o obserwację.

Wiele osób z różnych względów szuka sposobów na obejście zabezpieczeń i wyświetlenie prywatnego profilu bez konieczności wysyłania zaproszenia. Czy przeszukiwanie internetu w tym celu ma sens, czy jest jedynie stratą czasu?

Niestety, wyświetlenie prywatnego profilu bez zgody jego właściciela nie jest możliwe. Co prawda istnieją w sieci różne narzędzia do anonimowego oglądania stories i postów na Instagramie, lecz dotyczą one jedynie profili publicznych. Obserwowanie profilu prywatnego wymaga posiadania uprawnień nadanych przez właściciela konta i oprócz zaakceptowania przez niego naszej prośby nie ma innej metody.

Jeżeli bardzo zależy Ci na podejrzeniu prywatnego profilu na Instagramie i tym samym chcesz pozostać anonimowy, spróbuj założyć drugie konto i z niego wysłać prośbę o obserwację profilu lub poproś o to znajomego. Tak czy inaczej, będzie wymagane zezwolenia właściciela konta.