Insta Stories: Co to jest i jak oglądać anonimowo?

Zdjęcie taśmy filmowej na białym tle

Instagram stories, czyli krótkie urywki z życia użytkowników w postaci zdjęć lub nagrań wideo są popularnym sposobem publikowania treści na Instagramie.

Mimo że stories na Instagramie zapewniają szybki wgląd w najważniejsze chwile użytkowników, dostępne są jedynie przez 24 godziny. Po tym czasie znikają z Twojej miniatury, lecz nie przejmuj się - w każdej chwili możesz do nich powrócić i wyróżnić je na swoim profilu, tuż pod biografią (Instagram Highlights).

Musisz jednak pamiętać, że autor relacji posiada wgląd do historii wyświetleń, więc jeżeli chcesz pozostać anonimowy korzystanie z oficjalnej aplikacji Instagrama lub strony internetowej zdecydowanie odpada.

W tym celu zostały stworzone narzędzia do anonimowego przeglądania treści użytkowników, jedno z nich dostępne jest na naszej stronie. Jedyne co musisz zrobić to wpisać nazwę użytkownika i kliknąć szukaj. Jeśli użytkownik został znaleziony i jego profil nie jest prywatny, to zostanie wyświetlona jego bieżąca relacja wraz z wyróżnionymi na profilu (Highlights). Oglądanie insta stories w ten sposób nie jest zapisywane w historii wyświetleń i nie ma możliwości, aby autor się o niej dowiedział. Skorzystaj z naszego darmowego narzędzia Insta Story Viewer i przeglądaj dowolne relacje szybko, bezpłatnie i anonimowo.