Top 10 Najpopularniejszych Profili na Instagramie na Koniec 2023 Roku

Zdjęcie samolotu z tropem dymu

W zawsze zmieniającym się świecie mediów społecznościowych, Instagram nadal pozostaje potęgą łączenia ludzi, dzielenia się historiami i kształtowania światowych trendów. W miarę zbliżania się końca 2023 roku najpopularniejsze profile na Instagramie nadal przyciągają uwagę milionów obserwujących i ustanawiają nowe standardy popularności online. Sprawdźmy, kto zajmuje pierwsze miejsca wśród 10 najpopularniejszych profili na Instagramie na zakończenie tego roku.

1. Instagram (@instagram) - 662 miliony obserwujących

@instagram - Instagram profile

Jako oficjalne konto platformy, profil Instagramu to centrum kreatywności i innowacji. Z 662 milionami obserwujących pełni funkcję dynamicznego pokazu nowych funkcji i agregatora inspirującej treści od twórców z całego świata. Od najnowszych trendów po zakulisowe spojrzenia, profil Instagramu to epicentrum żywej społeczności platformy.

2. Cristiano Ronaldo (@cristiano) - 611 milionów obserwujących

@cristiano - Instagram profile

Instagram Cristiano Ronaldo to wizualna podróż do życia jednego z największych ikon piłki nożnej. Z 611 milionami obserwujących, jego profil łączy intensywność działań na boisku, intymne chwile prywatne i motywacyjne spojrzenia. Feed Ronaldo to świadectwo jego zaangażowania w doskonałość zarówno na boisku, jak i poza nim.

3. Lionel Messi (@leomessi) - 491 milionów obserwujących

@leomessi - Instagram profile

Profil Instagramowy Lionela Messiego, z imponującymi 491 milionami obserwujących, to celebracja piłkarskiej mocy. Od przytłaczających momentów z meczów po szczere spojrzenia na jego życie prywatne, feed Messi rezonuje z entuzjastami piłki nożnej na całym świecie. Jego profil to wirtualny stadion, gdzie fani mogą łączyć się z magią pięknego sportu.

4. Selena Gomez (@selenagomez) - 430 milionów obserwujących

@selenagomez - Instagram profile

Instagram Seleny Gomez, z 430 milionami obserwujących, to fascynujące połączenie sztuki, aktywizmu i autentyczności. Jej profil oferuje fanom wszechstronny podgląd jej kariery, działań filantropijnych i osobistych refleksji. Umiejętność Gomez nawiązywania osobistego kontaktu uczyniła ją ukochaną postacią wśród różnorodnych grup demograficznych.

5. Kylie Jenner (@kyliejenner) - 399 milionów obserwujących

@kyliejenner - Instagram profile

Instagram Kylie Jenner, śledzony przez 399 milionów osób, to okno na glamour światowej osobowości medialnej i magnata piękności. Jej profil prezentuje najnowsze trendy w stylu życia, modzie i urodzie, a jej wpływ rozbrzmiewa w całej branży. Umiejętność Jenner do kreowania trendów ugruntowała ją jako wybitną postać w krajobrazie urody i mody.

6. Dwayne The Rock Johnson (@therock) - 392 miliony obserwujących

@therock - Instagram profile

Instagram Dwayna Johnsona, z imponującymi 392 milionami obserwujących, to centrum motywacji, rozrywki i autentyczności. Od rutyn treningowych po spojrzenia zza kulis projektów filmowych, profil Johnsona to dowód na jego wieloaspektową osobowość. Jego umiejętność łączenia się z fanami na osobistym poziomie przekształciła jego Instagram w źródło inspiracji dla milionów.

7. Ariana Grande (@arianagrande) - 381 milionów obserwujących

@arianagrande - Instagram profile

Instagram Ariany Grande, śledzony przez 381 milionów, to symfonia muzyki, występów i osobistych momentów. Jej profil promieniuje autentycznością, a jej prawdziwa więź z fanami jest widoczna w każdym poście. Feed Grande to wirtualna scena, gdzie fani mogą doświadczyć magii jej muzyki i charyzmy osobowości.

8. Kim Kardashian (@kimkardashian) - 364 milionów obserwujących

@kimkardashian - Instagram profile

Instagram Kim Kardashian, z 364 milionami obserwujących, to płótno przepychu, mody i przedsiębiorczych przedsięwzięć. Jej profil dostarcza migawek z życia, wyborów modowych i przedsięwzięć związanych z urodą. Wpływ Kardashiana sięga poza świat reality show, czyniąc ją znaczącą postacią w świecie rozrywki i biznesu.

9. Beyoncé (@beyonce) - 318 milionów obserwujących

@beyonce - Instagram profile

Instagram Beyoncé, śledzony przez 318 milionów, to wizualna symfonia obejmująca muzykę, modę i życie rodzinne. Jej elegancki feed odzwierciedla artystkę na szczycie swojego rzemiosła. Wpływ Beyoncé wykracza poza sferę muzyczną, gdy nadal kształtuje i redefiniuje normy kulturowe poprzez swoje artystyczne posty.

10. Khloé Kardashian (@khloekardashian) - 311 milionów obserwujących

@khloekardashian - Instagram profile

Instagram Khloé Kardashian, z 311 milionami obserwujących, to spojrzenie na życie osobowości medialnej. Jej profil prezentuje jej dynamiczny styl życia i rezonuje z liczną publicznością. Jako część rodziny Kardashian, Instagram Khloé przyczynia się do zbiorowego wpływu rodziny na kulturę popularną.

Profile te są symbolem różnorodności zainteresowań, które dominują na Instagramie. Liczba obserwujących podkreśla znaczącą rolę platformy w kształtowaniu współczesnego wpływu, trendów kulturowych i globalnej komunikacji. W miarę rozwijania tych osobowości i poszerzania swojego cyfrowego śladu, ich wpływ na platformę i poza nią pozostaje istotny, kształtując trendy, opinie i kultury na całym świecie. Jeśli chcesz śledzić najnowsze statystyki w czasie rzeczywistym, odwiedź flufi.me.