Jak pobierać wideo i przeglądać anonimowo TikToka?

Aplikacja TikToka na telefonie

TikTok to jeden z najpopularniejszych portali muzycznych na świecie. Jego główną funkcjonalnością jest nagrywanie, edytowanie i udostępnianie krótkich nagrań wideo o charakterze teledysków muzycznych. Aplikacja TikToka bije rekordy zarówno wśród nastolatków, jak i dorosłych - jej liczba użytkowników właśnie przekroczyła 1 miliard. Przed udostępnieniem wideo możemy dodać własne ścieżki dźwiękowe lub skorzystać z utworów przygotowanych przez platformę, wokół których powstają popularne trendy taneczne i ruchowe.

Jeśli chodzi o pobieranie wideo na TikToku, jak i o naszą prywatność to aplikacja nie oferuje możliwości pobierania nagrań użytkowników, jest to dostępne jedynie na stronie internetowej. Drugim problemem jest zapisywanie przez nią historii wyświetleń profilu (ikona oka obok menu na stronie „Profil”). Mając to na uwadze, możemy wypróbować narzędzia online typu TikTok Viewer & Downloader, dzięki któremu wyświetlimy anonimowo oraz pobierzemy ulubione wideo bez konieczności logowania lub zakładania konta.

Jeśli dany trend muzyczny wpadł Ci w ucho i chciałbyś utrwalić go na swoim urządzeniu lub wyświetlić w jakości full HD to jest to dobry i bezpłatny sposób. Pamiętaj jednak, że każde wideo lub zdjęcie w internecie (również na TikToku) chronione jest prawem autorskimi i musisz posiadać zgodę ich autora.